• Slnecnealtanky
  • Kontaktujte nás:
    +421 915 832 310
    Po - Pia: 8:00 - 16:30
  • Môj profil

Cenová ponuka

Naše altánky sú praktickým a elegantným doplnkom každej záhrady s jednoduchou obsluhou a nenáročnou údržbou. Svoje využitie nájdu na relax, zábavu ale aj ako miesto kde si môžete dopestovať vlastné zdravé potraviny do kuchyne. Na výber máme veľké množstvo kombinácii tvarov, veľkostí a farieb. 

Zaujala Vás naša ponuka ale neviete sa rozhodnúť?

Zavolajte na tel. číslo +421 915 832 310 alebo využite náš jednoduchý formulár kde stačí vyplniť požadované parametre šité na mieru práve Vám. Po odoslaní formulára Vám náš odborník pripraví a pošleme nezáväznú ponuku s modelmi, príslušenstvom a cenou podľa Vašich predstáv ktoré Vám spravia z Vašej záhrady miesto kde budete chcieť stráviť krásne chvíle oddychu s Vašou rodinou. 

Môžem si skleník postaviť sám?

Samozrejme, všetky skleníky sú vo svojej podstate veľkú stavebnicou a je možné si ich postaviť svojpomocne podľa dodávaného návodu.

Aké sú možnosti výplne skleníkov?

Prevažná väčšina skleníkov má výplň zo skla, v prípade niektorých modelov sa jedná o kombináciu skla na stenách a polykarbonátu na streche. V prípade skla štandardne dodávame zasklenia z 4 mm číreho tvrdeného skla (ESG), ktoré spĺňa požiadavky na zvýšenú bezpečnosť pri užívaní našich skleníkov. Tvrdené sklo je oproti štandardnému zaskleniu až 5x odolnejšie a pri jeho rozbití dochádza k fragmentácii skla na drobné neostré kúsky, ktoré minimalizujú riziko poranenia.

farby

 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií nájdete tu.